Sealey BG150XD/99 - Bench Grinder Ø150mm 450W/230V Heavy-Duty
Recently viewed products
Sealey Ak6311.V3-05 - Double Ended Ring Spanner 18mm X 19mm
Sealey Ak6311.V3-02 - Double Ended Ring Spanner 11mm X 13mm
Sealey Ak6311.V3-06 - Double Ended Ring Spanner 20mm X 21mm